K2 Belgesi

ATB ACAR olarak, siz değerli müşterilerimizin K2 Belgesi alımında yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir firmayız.Ofislerimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında olmak üzere iki tanedir.K2 Belgesi alımı konusunda uzman kadromuzla hiç bir prosüdüre takılmadan başvurunuzu yapıp, hızlı bir şekilde K2 Belgesi almanızı sağlıyoruz.Referans sayfamızdanda anlaşılacağı üzere bir kamu kuruluşun ve şirketlerin K2 Belgesi alımda çözüm ortağı olmuşuz ve halen olmaktayız.Lütfen K2 Belgesi olmadan araçlarınızı trafiğe çıkartmayın.

K2 YETKİ BELGESİNİ KİMLER ALMALIDIR?

K2 Yetki belgesi yurtiçinde, kendi adına ticari yada hususi olarak kayıt ve tescil edilmiş taşıt veya taşıtlar ile, yalnızca kendi esas iştigal konusu ile alakalı eşya taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel kişilerin alması zorunlu belgedir.

1- K2 yetki belgesi almak için başvuran gerçek veya tüzel kişilerin ticari yada hususi olarak tescil edilmiş en az 1 adet eşya taşımaya mahsus taşıta sahip olmaları gerekmektedir.
2-K2 yetki belgesi almak için başvuran gerçek veya tüzel kişilerin ticari veya hususi olarak kaydedilmiş taşıtlarında yaş şartı aranmaz.

K2 yetki belgesi ( Yıldızlı )

K2  yetki belgesi yurtiçinde, kendi adına ticari yada hususi olarak kayıt ve tescil edilmiş azami yüklü ağırlığı 3.5 tonu aşmaması, kamyonet türü taşıtlarla yalnızca kendi esas iştigal konusu ile ilgili eşya taşımacılığı yapacak tüzel veya gerçek kişilerin alması zorunlu belgedir.

K2  yetki belgesi almanın şartları

Gerçek veya tüzel kişilerin adına kayıtlı en az 1 adet kamyonet türü taşıtın olması gerekmektedir.
Gerçek veya tüzel kişi adına kayıtlı taşıt veya taşıtların her birinin azami yüklü ağırlıklarının 3.5 tonu aşmaması gerekmektedir.

3.5 tonun altındaki aracı olan firmalar bu büyük fırsatı kaçırmayın

K2 Belgesi fiyatı 10.616 TL
K2* yıldızlı k2 belgesi fiyatı 1.061 TL
TAŞIT KARTI 98 TL
K2 BELGESİZ ARAÇ KULLANMANIN CEZASI 2.615 TL ‘dir.