K1- K2 - K3 Belgeleri

K Belgeleriniz olmadan yola çıkmayın, K belgeleri Kanunu, bütün ticari araç sahiplerini kapsamaktadır. Ticari araç kullanıp vergi mükellefi olmayanlar, muhakkak vergiye tabii olmak zorundadırlar.

SRC 1 - SRC 2- SRC 3 - SRC4 Belgeleri

SRC Belgesi Src Belge Alma :Src Belgesi ehliyet alınma tarihine göre ya eğitime giderek ya da eğitimden muaf olarak kursa gitmeden sınavsız alınabilir. SRC Belgesi olmadan yapılan taşımalarda firmaya 900 TL sürücüye 300 TL para cezası uygulanmaktadır!!!

PSİKOTEKNİK Raporu

PSİKOTEKNİK BELGESİ: Sağlık bakanlığının denetiminde onaylı kurumlar tarafından kişinin bedensel ve psikolojik durumunun sürücülük yapmaya elverişli olduğunu, psikolog ve simülatör aletinin eşliğinde 1 saat süren test ve bu test sonucunda verilmiş olan rapordur.

ACAR Ticari Belgeler

Ticari araç sürücülerinin SRC, Psikoteknik Belgeleri almalarında, muafiyet kapsamında olmayan sürücülerin eğitim almalarında ve sınavlarında, En kısa sürede en kaliteli hizmetin garantisini veren, Ulaştırma Bakanlığı onaylı bir danışmanlık firmasıyız.

 

ACAR TİCARİ BELGELER

Acar Danışmanlık Psikoteknik Değerlendirme Src Eğitim ve Danışmanlık Merkezi kadrosunda çalıştırdığı uzman SRC danışmanları ile beraber siz şoförlere ve yanınızda çalıştırdığınız şoförlerinize en iyi hizmet ve en doğru bilgileri vermek için ilgili kanunlar çerçevesinden çıkmadan ve verdiği hizmetlerin geçerlilik süresince arkasında duran en ciddi kurum olmak için çalışmayı kendine vizyon edinmiştir.

Hizmetlerimiz

Acar Danışmanlık hizmetleri olarak SRC belgeleri K belgeleri K1-K2-K3 ,Psikoteknik,ODY-ÜDY Belgeleri ,Kasko, Sigorta Hizmetleri sunan öncü bir kuruluş olarak sizlere hızlı güvenilir bir hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

Psikoteknik ile ilgili mevzuat

2918 sayılı “Karayolu Trafik Kanunu ve Yönetmelikleri” 48.(Alkol), 51.(Hız), 118.(100 ceza puanı) maddelerine istinaden alı konulan sürücü belgesinin iadesi öncesinde Psiko-teknik değerlendirme raporunun alınması ve 4925 sayılı “Karayolu Taşıma Kanunu”na bağlı “Karayolu Taşıma Yönetmeliği” kapsamındaki; “sürücülerde aranacak şartlar” “Madde 60 e) Sürücülerin bedeni ve psikoteknik açıdan sağlıklı olduklarını gösteren bir sağlık raporunu yetkili sağlık kuruluşlarından beş yılda bir almaları” yazilacak.

İşverenler İçin

İşe aldığınız şoförlerinizin araçlarınız ile yollara çıkmadan önce yüksek sürücülük performansı gerektiren C,D ve E sınıfı ehliyet sahiplerinin güvenli araç kullanma becerisini, sürücülük yeteneğini ve araç kullanmak için gerekli olan psikoteknik işlemlerini yapıyor gerçek durumlarını belirten psikoteknik raporlarını direk size sunuyoruz.
Telefon Numaralarımız:
Avrupa Yakası İletişim
0212 320 30 00 – 0530 265 02 40 – Fax : 0212 320 03 10

Anadolu Yakası İletişim
0216 481 81 99 – 0542 523 28 67 – Fax : 0216 505 04 46

Avrupa Yakası: info@atbacar.com.tr
Anadolu Yakası:info@atbacar.com.tr